در کودکی همسایه ای داشتیم که با یک پاکت بزرگ دارو به درب منزل رسید و همسایه دیگر به او گفت: داروخانه را به خانه آورده ای مگه چی شده ؟ در پاسخ گفت: این همه دارو را طبیب داده و همسایه دوم که در بیمارستان امیراعلم کار می کرد به او گفت: داروها و نسخه ها را به نزد من بیاور تا نزد طبیب حاذقی که آنچاست برویم و ببینیم چه می گوید؟

بعد از مدتی همسایه دوم به مغازه پدرم آمد و داستان را ادامه داد و من هم از روی کنجکاوی کودکانه گوش می کردم ، او به پدرم گفت: طبیب حاذق در بیمارستان امیراعلم پس از بررسی و تحقیق و آزمایش های دیگر نظرش را اعلام کرد و گفت: شما ده مرض و بیماری دارید که :

1.     طبیب اول همه امراض و بیماری ها را به درستی تشخیص داده است.

2.     طبیب اول دارو به ازای هر مرض و بیماری را نیز درست تشخیص داده است.

3.     ولی اگر داروها را مصرف کنید شما را می کشد چرا که تداخل بین داروها را درک نکرده و نفهمیده

حکایت کشور ایران این شده که در 40 سال گذشته متاسفانه همانند طبیب اول نه امراض و بیماری ها را به درستی تشخیص داده اند و نه داروها به ازای امراض را به درستی تجویز کرده اند و از همه بدتر اصولا تداخل بین داروها را نفهمیده اند.

تشخیص طبیب حاذق : شما ابتدا یک مرض و بیماری داشته اید و درمان نشده تا مزمن گردیده و به تدریج به ده مرض سخت گرفتار شده اید و ابتدا باید همان دو مرض اصلی را درمان کنید و به مدت دو تا سه سال برنامه ای را که می دهم مو به مو انجام دهید تا به امیدخدا شفا یابید.

اکنون ما گرفتار این مدیران و مسئولانی هستیم که می پندارند خیلی می فهمند و این کار را برای کشور خیلی خیلی مشکل کرده است و ادامه این روند موجب می شود تا دلار از 12.000 تومان در یک و دوسال آینده همان روند تزادی داشته و به مبلغ 20.000 تومان برسد. افزایش فقر عمومی و کاهش تقاضا برای خرید کالاها و خدمات از پیامدهای آن است و افزایش فقر عمومی و کاهش سطح درآمدهای مردم زمینه ساز بحران و تنش های اجتماعی و اقتصادی و ی است.

روش تحقیق در تحلیل مسائل کلیدی

طبیب ,مرض ,داروها ,بیماری ,تشخیص ,داده ,را به ,و بیماری ,داروها را ,طبیب اول ,و به

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

بصیرت گروه روانشناسی بروجرد بورس و بازار سرمایه reza4466 مطالب اینترنتی golbargjyas آشپزی با طعمی خوب نظرات شخصی الان بخر تحویل بگیر با فایل بلاگ